Büyünün mucizeleri

Aşağa gitmek

Büyünün mucizeleri

Mesaj tarafından Error32 Bir Paz Nis. 24, 2016 3:32 amBüyünün mucizeleri

Büyü genel olarak ülkemizde çok kullanılan bir yöntemdir. Bazı hastalık, kısmet açma gibi olaylarda kullanılan büyü genellikle çözüm üretmektedir. Kısmetinin bağlandığını düşünen kişiler kısmetinin açılması için büyü yoluna başvurmakta ve çoğunluğu sonuç almaktadır. Uzun zaman boyunca bir kısmeti çıkmayan kişiler başvurduğu bu yöntem sayesinde yuva sahibi olmaktadır.

Çoğu hastalık için de kullanılan büyü özellikle kanser tedavisi için kullanılmaktadır. Gırtlak kanseri, akciğer kanseri, rahim kanseri, kemik kanseri, meme kanseri gibi tedavisi olmayan hastalıkların tedavisi için kullanılan büyü çoğu hastaya ilaç olmuştur. Öyle ki rahim kanserine yakalanan bir kişi büyü sayesinde bu hastalıktan kurtulmuş ve evlat sahibi olmuştur. Bu zamana kadar kanser tedavisinin ilacını bulunamamış olmasına rağmen büyü ile bu hastalıktan kurtulmak mümkündür. Umutsuzluğa kapılan kişilere ilaç olan bu yöntem çoğu insanın hayatını değiştirmiştir. Öyle ki hayata küsmüş insanlar tekrar hayatla iç içe yaşamaya başlamıştır.

Yapılan büyüleri geri bozmakta mümkün olduğu için insanlar büyü yoluna sıkça yönelmektedir. Kendisinde büyü olduğunu düşünen kişiler büyü bozma yoluna gitmektedir. Yapılan büyüler çok kısa bir süre içerisinde üzerlerinde olan büyüyü bozabilir. Günümüzde çoğu kişi üzerinde büyü olabilmektedir. Üzerinde büyü olan kişilerin kısmeti bağlanabilir, işleri yolunda gitmeyebilir, amansız bir hastalığa yakalanabilir. Bu kişiler üzerlerindeki büyüyü bozarak kısa süre içerisinde eskisi gibi huzurlu, mutlu bir şekilde yaşamını sürdürebilir.

www.johnofgodturkiye.com

johnofgodturkiye.com

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz