Poliüretan Köpük Yalıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Poliüretan Köpük Yalıtım

Mesaj tarafından Error32 Bir Ptsi Ağus. 15, 2016 12:12 am

Poliüretan Köpük Yalıtım

Yalıtım işlemleri günümüzde son derece önemli bir hal almıştır. Ses geçirgenliği ve ısı korunumu için tüm yaşam alanlarında önemlidir.

Poliüretan köpük diğer yalıtım malzemelerine göre daha dayanıklı olduğu için ince bir tabaka ile bile yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlar. Kolay kullanımı sayesinde az sayıda personelle büyük metrekareli alanlara kısa sürede uygulanabilir. Püskürtme yöntemi ile uygulandığı için oldukça pratiktir. Temelden çatıya kadar tüm yapıların yalıtımında rahatlıkla kullanılır.

Poliüretan sprey deforme olmaz bu sebeple uzun ömürlüdür. Yatay ve düşey zeminlere kolaylıkla uygulama sağlanır hatta üzerinde yürünebilir. Isı iletkenlik değeri 0.0017' dir ve bu sebeple en iyi yalıtım malzemesi olarak görülmektedir. Uygulama yapılan yüzeyde güçlenme sağlar. Alev almaz ve ateşi yürütmez. Su ve yağmura dayanıklıdır. Isı yalıtım malzemesi olarak kullanılsa da ses geçirmeme özelliğine sahiptir. Tüm bu sebeplerden oldukça tercih edilmektedir.

Polyurea sprey yeni bir yapı kimyasalıdır. Püskürtme yöntemi ile uygulanır. Su yalıtımları ve zemin kaplama işlemlerinde başka bir malzemeye ihtiyaç duymazsınız. Hızlı uygulanabilir oluşu nedeniyle hizmet sağlayan kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kaplama sistemi temelden terasa, otellerden evlere, havuzlara, köprülere, asfalt zeminlere, seramik zeminlere, kısaca tüm dış ve iç alanlara uygulanabilmektedir. Uzun süre kullanım sağlayan yalıtım özelliği sayesinde geleceğin yalıtım malzemesi olarak görülmektedir.

Fiyatlara, hizmete alım süresine, malzemeler hakkında detaylı bilgiye ve taksit seçeneklerine prosprey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Site: http://prosprey.com

Error32

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics