Marka Tescil Fiyatları

Aşağa gitmek

Marka Tescil Fiyatları

Mesaj tarafından Error32 Bir Salı Ekim 04, 2016 12:35 am

Marka Tescil Fiyatları

Herhangi bir iş üzerinde, iş yeriniz olabilir. Büyük bir isminiz veya büyüyecek bir isminiz olabilir. Tabi ki her işletmenin hedefi büyüktür. Daha iyisini yapmak, Daha çok kişiye isminizi duyurmak gerekir. Ama şöyle düşününki, yıllarca bir iş yaptınız isminizi tanıttınız. Ancak yeni açılan bir firma sizin isminizle açıldı ve insanların kafası karıştı. İşte bu sizi sıkıntıya sokabilir. Belki istenmeyecek sonuçlar doğurabilir. Belki işinizi olumsuz etkileyebilir.

İşte bu sebeple marka tescili yaptırmak size güvenli bir isim sunar. İsminizi sizden başka kimse kullanamaz. Geliştikçe ve büyüdükçe markanız tek olur. Marka tescil belgesi almak için belli evraklar gereklidir. Bunlar belgeyi alacak kişinin veya kişilerin bilgileri ve adresleri, marka örneği, vekâletname. Öncelikle markanıza dair bir ön araştırma yapılır. Bu aşama geçildiği takdirde marka tescil alma işlemi belli bir zaman içerisinde onaylanır. Tüm işlemler Türk Patent Enstitüsü tarafından yürütülür.

Marka tescil fiyatları maddi açıdan da oldukça uygundur. Türk Patent Enstitüsünün belirlediği fiyatlar dışında oldukça uygundur. Yapmak istediğiniz bu işlem için markatescilalma.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Marka tescil belgenizi aldığınızda 10 yıla kadar yenileme imkânınız vardır.

Ayrıca satabilirsiniz de markanızı. Yani bir mülk gibi düşünülebilir. Devredilebilir. Bir kaç kişi üzerine yapılabilir. Markanızı aldığınız da artık birçok hak sahibi olursunuz. Başka biri kesinlikle marka isminizi kullanamaz hiç bir şekilde. İsminizin hakkını kesinlikle alarak işinizi büyütün.

markatescilalma.com

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz