Marka Tescil Belgesi

Aşağa gitmek

Marka Tescil Belgesi

Mesaj tarafından Error32 Bir Perş. Ekim 06, 2016 10:00 pm

Marka Tescil Belgesi

Marka tescil ettirme işlemleri, sizlerin üretmiş olduğu özgün yapılı marka oluşumlarını koruma altına almak ve sizin adınıza kayıtlı oluşum sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Bu yolla markanın hem size ait olduğu hem de özgün ve taklit edilemez yapı da olduğu kanıtlanmış olur. Bu işlem yerine getirilirken avantajlı yapılardan faydalanmak mümkün hale getiriliyor.

Sizlere deneyimli hizmet verebilecek ve marka tescil konusunda mevzuatlara hâkim bir kuruluş ile çalışmak sağlanıyor. Kuruluş markatescilettirme.com web adresi üzerinden sizlere hangi tescil konularında hizmet verdiğini ve iletişime geçmek için izleyeceğiniz yolu açıkça sunuyor. Sizlere marka tescil ettirme konusunda danışmanlık hizmetini ve tescil ettirme aşamalarını sizlere sağlamak adına hizmet sunuyor.

Firmanın, marka tescili alma aşamalarını mevzuata hâkim yapısı ile gerçekleştirmesi, avantajlı yapıyı öne çıkararak, sizlerin en kısa zamanda kendinize ait olan markayı koruma altına almanızı sağlamakta. Bu yolla markanız artık taklit edilemez ve eğer edilirse yasal yaptırım da size ait olduğu kayıtlarda çıkacak şekilde konumlandırılmış oluyor.

Bu işlemlerin tümü sonucu, marka tescil belgesi sahibi olmanız size ait olan markayı ve marka üzerinde ki yasal haklarınızı temsil ediyor. Firma yapısı marka hakkı ve ismi almaktan, buluş tescillerine yönelik geniş bir yelpazede hizmet veriyor ve tüm aşamalarda sizlere en uygun, ihtiyacınız olan yapıda marka tescil fiyatları oluşturmak adına danışmanlık sağlayarak, başarılı bir çalışma yapısına imza atıyor. Sizler de web adresimiz üzerinden bu danışmanlığı sağlayabilir ve tescil işlemlerinizi hızlı ve sağlıklı yerine getirebilirsiniz.

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz