İsim tescil ofisi

Aşağa gitmek

İsim tescil ofisi

Mesaj tarafından Error32 Bir Perş. Kas. 03, 2016 8:50 am

İsim tescil ofisi

Büyük bir firma olmanın yolu, isim hakkınızın korunmasıdır. İsim haklarının korunması demek, firma isminizin tamamen size ait olması demektir. Bundan sonra rahatlıkla markalaşma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Markalaşmak isteyenler isimtescilofisi.com adresi ile çalışmalıdır. Aracılık hizmet ücreti alan ofisler, işin ehli olduklarından, kısa zamanda işlemlerini bitirmektedirler. Ticaret hayatında çok önemli bir yeri olan isim tescil yaptırma işlemleri, oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bu işin uzmanı isim tescil ofisi yetkilileri, sizin adınıza Türkiye Patent Enstitüsüne başvurmaktadırlar.

Marka başvurusu yapılacağı zaman yapılacak ilk iş, bu işin uzmanları ile çalışmaktır. Bu işin uzmanları, isim tescil ofisi yetkilileri, sizin adınıza isim tescil yaptırma işlemi için başvuru yaptığında, ilk olarak başvuru ücreti ödenmektedir. Türkiye Patent Enstitüsü 10 yıllık marka tescil hakkınızı onayladıktan sonra, hesap yenileme ücreti almaktadır. Bundan sonra, isim hakkı tamamen sizin olmaktadır. Ancak her on yılda bir yenilemeniz gerekir. Aksi halde isim hakkınız bitebilir. Bu nedenle isimtescilofisi.com adresinden, en iyi hizmeti bulabilirsiniz. Günümüz şartlarında, isim hakkı, çok önemlidir. Bu konuda tek söz sahibi kurum, Türkiye Patent Enstitüsü kurumudur. Bu kurum onaylamadıkça, isim hakkı alamazsınız.

Markalaşmak için bir dünya reklam parası ödeyen firmalar, isim hakkını almazlarsa, belli bir süre sonra taklit edilmeye başlanır. Marka tescil işlemleri yaptırmadığınız için, sizi taklit eden hiç bir firmaya yaptırım uygulayamazsınız. Onları şikayet etseniz de, isim hakkı almadığınız için her hangi bir şey yapamıyorsunuz.

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz