Marka tescil ofisi

Aşağa gitmek

Marka tescil ofisi

Mesaj tarafından Error32 Bir Salı Kas. 08, 2016 11:07 am

Marka tescil ofisi

Büyük firmalar, büyük olmanın bedelini ödemektedirler. Bir dünya reklam, çalışma metotları, tanıtım organizasyonları ve diğer çalışmalar, büyük bir firma olmak içindir. Bütün bu çalışmalarda, markalaşması düşünülen isim ve benzeri şeyler, tescil ile korumaya alınmalıdır. Aksi halde, markalaşan isimleri başkaları kullanır ve siz hakkınızı isteyemezsiniz. Bu nedenle yetkilimarkatescilofisi.com adresi, aradığınız marka tescil yaptırma hizmetini sunmaktadır.

Marka tescilini marka tescil ofisi yetkililerine yaptırdığınız zaman, hızlı netice alırsınız. Bu işi meslek edindikleri için, büyük bir başarıya imza atmaktadırlar. Marka isimlerini marka tescil ofisi aracılığı ile korumaya aldığınız zaman, isminizi kimse kullanamamaktadır. Marka tescili için yetkilimarkatescilofisi.com adresine başvurduğunuz zaman, karşınıza bir başvuru belgesi çıkacaktır. Bu belgede, isim, soy isim, firma ismi, tescil edilecek isim ve yetkili gibi birçok kutucukla karşılaşacaksınız. Yetkili belgesi gibi belgelerle beraber marka tescil yaptırma işlemi için, sizin adınıza Türkiye Patent Enstitüsüne başvuru yapılmaktadır. Başvuru ücreti bu kuruma yatırılmaktadır.

Aracı şirketler de aracılık hizmet bedeli almaktadırlar. Başvuru kabul edilince, hesap yenileme ücreti, tekrardan kuruma yatırılmaktadır. Bu ücretten sonra 10 yıllık marka tescil hakkı size verilmektedir. Marka tescili 10 yılsonunda bittikten sonra, yeni 10 yıllık hak için, yeniden başvuru yapılmaktadır. Bu başvuru ile birlikte, yeniden marka tescil hakkı kazanılır. Aksi halde marka tescil hakkınız biter. Bu nedenle, yeni kayıtları takip etmeli, gerekli başvuruları yaptırmalıyız.

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz