İşyeri hekimi

Aşağa gitmek

İşyeri hekimi

Mesaj tarafından Error32 Bir Ptsi Kas. 16, 2015 1:21 amİşyeri hekimi

OSGB şirketimiz işyeri güvencesi ve işyerinde çalışan personelin güvenliğini en iyi şekilde sağlamakla yükümlüdür. İşyerinizi kanunda belirtilen özelliklere taşıyarak sizlere ve çalıştırdığınız personelinize çalışmaya en uygun ortamı sağlıyoruz.

İşyerinizi sizin doğrultunuzda gerekli esaslara dayanarak işyeri güvenliği ile ilgili bütün işlemlerinizi koordine ederek işyeri tehlike sınıfınıza göre uzman personel ile sizlere hizmet veriyoruz.

İşyeri güvenliği, sizlerin ve işyerinizde çalıştırdığınız personelin güvenli bir şekilde işlerini yürütmesini sağlar. Eğer işyerinizde 50'den fazla işçi çalıştırıyorsanız iş güvenliği hizmetinden yararlanmanız kesinlikle gereklidir. 50 kişiden az çalışanınız varsa ve işyeriniz tehlikeli ve çok tehlikeli gruptaysa iş güvenliği hizmetinden yararlanmak zorundasınız.

İşyerinizde, çalışanlarınıza uzman ekiplerce işyeri güvenlik eğitimleri vererek daha sağlıklı ve güvenli çalışmalarını sağlıyoruz, ayrıca işyerinizde gözetim ve denetim sistemi kuruyoruz ve yönetiyoruz. İşyerinizin yıllık çalışma planlarını hazırlayarak sizlere düzenli ve verimli şekilde çalışma imkânı sunuyoruz. İşyerinizin değerlendirmesini yapıyoruz ve bu değerlendirmeleri sizlere rapor olarak sunuyoruz.

İşyerinizde oluşabilecek her hangi bir tehlike anında başvurulmak üzere, sizlere acil durum planı yapıyoruz ve sizlerle paylaşarak güvenli bir şekilde oluşabilecek tehlikelerden korunmanızı sağlıyoruz.

İşletmeniz için iş izni işlemlerini takip ediyoruz ve prosedüre uygun bir şekilde iş izni işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

www.kadimosgb.com olarak İşyerinizde oluşabilecek olan iş kazalarından sonra sebep ve analiz araştırmaları yaparak, rapor haline getiriyoruz ve iş kazasının nedenini sizlere sunuyoruz.

kadimosgb.com

Error32

Mesaj Sayısı : 1347
Points : 4043
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz